Welcome

Welcome to the Three and One Soccer web site. Please check back often for Schedule changes. Schedule/Programacion.                                                                                       

 OCTUBRE   01       2016                                                                                                                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                              

         QUINTA  DIV.  HORA  CAMPO
JAGUARES    VS    MANCHESTER UNITED         POR TERCER LUGAR  8:00 ABC LADO A
HALCONES    VS    PACHUCA            (A) 8:00 ABC LADO B
FC-BARCA    VS    DEP-AJAX                FINAL 9:10 ABC LADO A
 BGSC    VS    WARRIORS                   (CONS) 9:00 ABC LADO B
 LA-GUADALAJARA    VS    CD-MAZATLAN           (A) 10:00 ABC LADO A
BG-MANCHESTER    VS    DEP-TIJUANA            (CONS) 10:00 ABC LADO B
       
     
     
     
CUARTA   DIV.
HALCONES    VS    BGSC                (SEMIFINAL) 10:00 C.PASTO N.#5
DEP-AJAX    VS    DEP-TIJUANA               (SEMIFINAL) 11:20 C.PASTO N.#5
 CD-MAZATLAN    VS    MANCHESTER UNITYED                  (A) 12:40 C.PASTO N.#5
LIVERPOOL    VS    PACHUCA                         (CONS) 1:50 C.PASTO N.#5
 DISTROYERS    VS    HP-WARRIORS               (CONS) 3:00 C.PASTO N.#5
LYNWOOD-REB.    VS    PSV.                      (CONS) 4:10 C.PASTO N.#5
ATLAS    VS    FC-BARCA                                 (A) 5:20 C.PASTO N.#5
  DORADOS    VS    CRUZ AZUL USA            (A)   6:20  A B C
      DESCANSA   Y  GANA  3       
      
         
  TERCERA DIV.    
  SCORPIONS    VS    TECOMAN                  (CONS)  11:20  A  B  C
BG-GALAXY    VS    LIVERPOOL                   (CONS) 1230 A  B  C
 LA-GUADALAJARA    VS    FCBG                    (CONS) 140 A  B  C
 JAGUARES    VS    HP-WARRIORS                   (CONS) 250
A  B  C
 LA-MADRID    VS    PACHUCA                        (CONS)              4:00 A  B  C
DORADOS    VS    ATLAS                             (A) 5:10 A  B  C
   6:20  C.CHIVAS USA
 FC-BARCA    VS    CD-MAZATLAN                 (A) 8:00 C.CHIVAS USA
MANCHESTER UNITED    VS    LYNWOOD REB.           (SEMIFINAL 9:10 C.CHIVAS USA
 PANTHERS    VS    PUMAS LA                               (SEMIFINAL) 10:30 C.CHIVAS USA
 HALCONES    VS    DEP-ZAMORA                        (A)   11:50  C.CHIVAS USA
    DECANSA  Y GANA   3 PUNTOS        
     
       SEGUNDA   DIV.    
 MANCHESTER UNITED    VS    FC-BRASIL                  (CONS)  1:00 C.CHIVAS USA
JUVENTUD UNIDA    VS    BG-GALAXY                    (CONS) 2:10 C.CHIVAS USA
  DEP-URUAPAN    VS    ATLAS                            (CONS) 3:20  C.CHIVAS USA
 TECOMAN    VS    REVO                                     (A)  4:30 C.CHIVAS USA
DORADOS    VS    SANTA FE SOCCER                       (A) 5:40 C.CHIVAS USA
 FC BARCA    DEP-TIJUANA                                   (A) 6:50 C.CHIVAS USA
   7:40 C.CHIVAS USA
 LYNWOOD REB.    VS    SCORPIONS                  SEMIFINAL 9:10 C.GUADALAJARA
 CD-MAZATLAN    VS    HALCONES                       SEMIFINAL 10:30 C.GUADALAJARA
         
     
     
       SEGUNDA    SPC.
DEP-TIJUANA    VS    CD-MAZATLAN                       (A) 8:00 C.GUADALAJARA 
CHIVAS BELL    VS    CD-COBRAS                          SEMIFINAL 11:50 C.GUADALAJARA 
 BLUE DEVILS    VS    DEP-ZAMORA                      SEMIFINAL 1:10 C.GUADALAJARA
TECOMAN    VS    DEP-JACONA                              (CONS) 2:30 C.GUADALAJARA
JUVENTUD UNIDA    VS    BG-GALAXY                      (A) 3:40 C.GUADALAJARA
 HALCONES    VS    DORADOS                               (A) 4:50 C.GUADALAJARA
   5:20 C.GUADALAJARA
      DECANSA Y GANA 3 PUNTOS